Targ – sprzedaż przedmiotu.

Tutaj małe ograniczenia. Za pierwszym razem gdy sprzedajemy przedmiot to dostajemy za niego 80% ceny. Jednak gdy ponownie wystawimy go na Targu to otrzymamy za niego 100% ceny którą zapłaciliśmy (czyli 80% wartości). Oczywiście ulepszenia są brane pod uwagę. Dlaczego tak? Wybrane zostało mniejsze zło. Ponieważ zaraz mogły by się pojawić osoby, które mają kilku znajomych i znajomy numer:
1. Tworzy przedmiot za 100 000 sztuk zlot i wystawia go na Targu
2. Kupuje przedmiot za 80%, czyli za 80 000 sztuk złota i ponownie wystawia go na Targu
3. Kupuje go za 64 000 sztuk złota i wystawia go na Targu
4. Kupuje go za 51 200 sztuk złota i wystawia go na Targu
i na koniec nasz “bohater” kupuje ten przedmiot na Targu za niecałe 41 000 sztuk złota. Nieźle, nie?

Dlatego pozostajemy przy tym, że niestety pierwsza osoba jest stratna, ale za to nowsi gracze mogą zaoszczędzić 20% złot i rozgrywka może stać się bardziej wyrównana, a przedmioty będą sprzedawane raczej w gildii – czyli na zasadzie umówienia się kiedy dany przedmiot trafi na Targ.

Możliwe, że dojdzie do wgrania kodu do gry po restarcie…

Bookmark the permalink.

2 Responses to Targ – sprzedaż przedmiotu.

 1. F says:

  “Możliwe, że dojdzie do wgrania kodu do gry po restarcie”
  Aż sprawdziłem czy przypadkiem to nie prima aprilis. 😛
  Czyli jednak może S:W będzie odświeżone?

  Jedna tylko uwaga: wojownikom, poza nowościami, bardzo przydałaby się poprawa bugów. Wiem że poprawianie błędów (szczególnie w starym, brzydkim kodzie) jest mniej zajmujące niż dodawanie nowych rzeczy, ale niektóre bugi naprawdę potrzebują pomocy. A jeśli zamierzasz odpisywać, że nie jesteś w teamie i powinienem o tym pisać do kogoś innego: to nie jest domaganie się, tylko sugestia mająca na celu poprawę grywalności i zlikwidowanie możliwości oszukiwania. 😉

  A co do reszty treści wpisu: wydaje mi się że tak właśnie powinno być, bo przecież wartość przedmiotu się nie zmienia (bo czemu kupienie miałoby dewaluować przedmiot), a jego cena powinna zawsze być przeliczana od wartości bazowej, prawda?

 2. Skaza says:

  Stare bugi… przyznam, że nawet o nich nie pamiętam. W sumie chyba tylko z podwójną walką w obronie przy wojnie.