Wykonanie Targu zakończone.

Targ zakończony. Działa i można handlować ;P. Przedmioty przez nas wystawione mają kolor żółty – tak jak w sklepie przedmioty, które już posiadamy. Miałem mały zgryz co zrobić z talonami… Doszedłem do wniosku, że w końcu jest to coś wyjątkowego, jest to nagroda za wysiłek. Dlatego talony nie są brane pod uwagę na targu. Jak coś sprzedajesz to talony nie są zwracane i tak samo jak kupisz na targu to nie zapłacisz talonami. Po prostu przedmioty “talonowe” są wyjątkowe i raczej nie są sprzedawane.
Wprowadziłem też małe zabezpieczenie na wypadek gdy na targu jest przedmiot po usuniętej postaci. Przedmiot taki można kupić i złoto za niego jest zabierane, jednak nie jest ono dopisywane do żadnego konta. Pojawia się taki komunikat:
Obrazek
Dodatkowo strona po zakupie odświeża się i waraca do główne strony Targu.

Przy okazji poprawiłem kilka drobnych błędów… i wygląda na to, że wszystko działa.

Jeżeli chodzi o Netbeansa to działa super – jedyne na co mogę ponarzekać to zapytania w sqlu. W sumie działa to tak jak w phpmyadminie, a liczyłem, że będzie lepiej. Brak mi tam możliwości zaznaczenia kawałka skryptu i wykonanie tylko tej zaznaczonej części. Na razie muszę po po prostu komentować kod 😉

Teraz muszę dokładnie przemyśleć co dalej z kodem i za co się zabrać.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.